bodrum.izolasyon

 

 

bodrum izolasyonbodrum izolasyon

Bodrum izolasyon

Bodrum izolasyon

Ramiks izolasyon Bodrum,Bodrum temel izolasyon, perde izolasyon, çatı teras izolasyon, drenaj izolasyon, temel bohçalama izolasyon, püskürtme izolasyon, negatif yönlü izolasyon, ısı izolasyon su izolasyon, akustik ses izolasyon, yat tekne izolasyonu vb izolasyon konularında Bodrum da profesyonel çözümler isteyenler için Bodrum da hizmet vermektedir.35 senelik iş tecrübesi ile Bodrumda faaliyetlerine devam etmektedir. Bodrum da yapı sağlığı için çözüm sağlayan uygulamaları ile bodrum da hizmet vermektedir.

Su izolasyon nedir?

Yapılarımıza zarar veren en önemli faktörlerden biri de sudur. Yapılarımız; yağmur,kar, toprağın nemi, yapının inşa edildiği zemindeki yeraltı suyu gibi dış kaynaklı su ile banyo ve tuvalette kullanılan iç kaynaklı suya maruz kalır. Yapımızı ve konforumuzu tehdit eden sudan korunmak için yapılan işlemlere su yalıtım denir.

Su izolasyonunun faydaları nelerdir?

Binalarımıza nüfuz eden su, yapımızın taşıyıcı kısımlarında yer alan demirlerin paslanmasına ve taşıma kapasitesinin düşmesine yol açar. Su, betonun çürümesine ve çatlamasına neden olur. Su yalıtımı uygulaması, binanın güvenliğini sağlamasının yanı sıra bakteri ve küf oluşmasını, suyun çatılarımızdan veya tavanlarımızdan damlamasını önleyerek sağlıklı ve konforlu ortamlar sağlar.

Su izolasyonu nerelere uygulanır?

Su yalıtımı, yapılarımıza suyun girebileceği alanlara yapılır. Bunlar; toprak ile temas eden duvarlar,temeller ve zemine oturan döşemeler, suyun yapı dışında birikebileceği veya suyun basabileceği seviyenin altındaki dış duvarlar, balkonlar, teras ve eğimli çatılar ile banyo, lavabo,wc gibi ıslak hacimlerdir. Su yalıtımının bir diğer uygulama alanı da suyun içerisinde kalmasını istediğimiz su deposu, suni gölet ve havuz gibi yapılardır.

bodrum izolasyon

Ramiks İletişim

©2011 RAMİKS YAPI                               

Tel:+90 252 512 67 07

GSM:+90 535 368 05 07
E-mail: ramiksyapi@gmail.com